INTERAKTIVNÍ ZÁBAVA

Interaktivní zábava nabízí rozsáhlé spektrum atrakcí. Najdete u nás produkty, které dokážeme plně přizpůsobit vašim požadavkům.


LASER NET

LASER NET

Futuristická laserová harfa

Laserová síť vertikálních paprsků, při jejichž přerušení se spouští zvuk. Na Hi-tech hudební nástroj můžou hrát 1 – 3 osoby. Nastavení naší aplikace zaručuje, že výsledná skladba je vždy libozvučná. Snímejte váš hudební výkon kamerou a výsledný audiovizuální záznam sdílejte na sociálních sítích.

LASER GATE

LASER GATE

Laserová překážková dráha

Akční zábava ve stylu napínavých filmových loupeží v podobě labyrintu. Laserové paprsky snímají každý váš pohyb. Dokážete projít?

TOUCH TABLE

TOUCH TABLE

Interaktivní dotykový stůl pro 1-4 hráče

Možnost výběru různých her pro jednoho i více hráčů. Aplikace umožňuje nahrání individuálního pozadí dle přání zákazníka (firemní barvy, logo apod.).

X RAY

X RAY

Interaktivní scanner s citem pro detail

X ray vám umožní nahlédnout pod pokličku různých předmětů a nečekaným způsobem je vybarvit.

CYCLO RACE

CYCLO RACE

Kombinace autodráhy a jízdy na kole

Napadlo by vás propojit autodráhu s jízdou na kole? S námi máte možnost ovládat rychlost pohybu vašeho VR autíčka jízdou na statickém kole. Skvělá zábava pro závodníky i diváky.

DJ JUKEBOX

DJ JUKEBOX

Už nemusíš chodit za DJem pro píseň na přání

Interaktivní aplikace na bázi klasického jukeboxu, jehož prostřednictvím hosté ovlivňují playlist live DJe. Přímo v sále je k dispozici dotyková obrazovka s repertoárem daného DJe.

VIDEO GUN

VIDEO GUN

Mobilní Hi-tech řešení pro guerilla marketing

Špičkový projektor s variabilní optikou a pokročilým media serverem pro rychlou úpravu obsahu. Autonomní provoz bez nutnosti externího zdroje elektřiny. Možnost rozšíření o audiosystém a rozšíření o laserovou projekci.

IFLOOR

IFLOOR

Interaktivní podlaha

Projít se po chodníku slávy či na rozkvetlé louce uprostřed “městské divočiny” není žádný problém. Součástí interaktivní podlahy o velikosti až 4 x 2,3 m je stativová brána pro umístění projektoru a kamery ve výšce 3-4 m.

QUIZ

QUIZ

Zábavný kvíz na dotykových obrazovkách

Otázky a odpovědi dle vašeho zadání, časový limit na odpověď. Identifikace účastníků. V průběhu večera můžete kdykoliv kvíz vyhodnotit a následně prezentovat výsledky.

AVATAR

AVATAR

Staňte se někým jiným...

Avatar před vámi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi vaší fantazie. Rozhýbejte Avatara za pomoci vlastních pohybů.

3D PRINT

3D PRINT

3D tisk reklamních dárků přímo na akci

Vytiskneme předmět dle Vašeho zadání přímo na akci. Dosáhněte lepšího efektu vyleštěním produktu speciálním přístrojem (pouze PolySmooth materiál).


BUĎTE MAZANÍ A INFORMOVANÍ

Partneři

© 2019 Dreamlab powered by XLAB.