FOTOGRAFICKÁ ZÁBAVA

Nespoléhejte na tradiční zábavu. Ohromte něčím novým a originálním. V Nabídce máme zajímavé a atraktivní fotoatrakce, které najdete jen u nás. Všechny produkty dokážeme plně přizpůsobit vaší akci.

EXTREME SELFIE

EXTREME SELFIE

Extrémní zážitek z jednoduché selfie

Chcete se nechat zavěsit z útesu nebo z mrakodrapu? Díky zelenému pozadí je to možné. Umístíme vás doprostřed adrenalinového zážitku a vy tak získáte fotografie, nad kterými se tají dech.

360° SELFIE

360° SELFIE

Váš zážitek ze všech úhlů

360° panoramatická kamera zachycuje fotografie, které posílá přímo do galerie k tisku. Nebo zážitek rovnou sdílejte na sociálních sítích!

MOBI

MOBI

Mobilní zábavná fotoatrakce

Fotoatrakce, která se ladně pohybuje po večírku. Fotografuje, natáčí, animuje. Pořízené záznamy okamžitě zasílá k tisku.

MAGIC MIRROR

MAGIC MIRROR

Kouzelné zrcadlo, které fotografuje

Vykouzlete dechberoucí momentky díky široké škále atraktivních filtrů. Vytvořte animované gify, a nebo se s kolegy zasmějte zábavným rekvizitám.

MEGA SELFIE

MEGA SELFIE

Největší selfie tyč v Evropě

Pořádáte velkou akci? Zachyťte opravdu všechny účastníky vaší párty i na vzdálenost několika metrů.

ART TABLE/PRINT

ART TABLE/PRINT

Všechny fotografie na jednom místě

Interaktivní stůl nebo light verze printbox nabízí široké spektrum zábavy s vaší fotografií. Můžete ji libovolně dotvářet, měnit pozadí, vpisovat vzkazy, tisknout nebo sdílet.

DREAMBOX

DREAMBOX

Tradiční fotobudka s netradičními možnostmi

Klasická „fotobudka“ ve vintage stylu se samospouští, která vás vyfotí i natočí. Umístí vás do vámi zvoleného pozadí a váš výtvor nasdílí na sociálních sítích.

SELFIE MIRROR

SELFIE MIRROR

Zrcátko, zrcátko, řekni mi...

Představujeme vám NOVINKU roku. Malé krásné selfie zrcátko do ruky. Nabízí spoustu zábavných filtrů, fotí, animuje i natáčí. Umístí vás do vámi zvoleného pozadí, nebo můžete využít originálních rekvizit.

PHASER PHOTO

PHASER PHOTO

Bullet time efekt v celé své kráse

Chcete si na chvíli připadat jako hrdina Matrixu? Ať už chcete zachytit akční výskok nebo skupinovou scénku, pokročilá kamerová sestava zachytí tento moment z různých úhlů současně.


BUĎTE MAZANÍ A INFORMOVANÍ

Partneři

© 2019 Dreamlab powered by XLAB.